Zgłoś zdarzenie

Pijany pracownik portierni szpitala


2017-07-14, 07:45

Ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał pracownik Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Interweniował patrol ruchu drogowego zaalarmowany przez anonimowego zgłaszającego. Teraz wymierzeniem kary nietrzeźwemu pracownikowi zajmie się sąd.

Oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie w czwartek po godz. 14.00. Anonimowy zgłaszający poinformował, że mężczyzna zajmujący się obsługą szlabanu bramy wjazdowej do szpitala najprawdopodobniej jest pijany. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło zasadność zgłoszenia - portier wydmuchał ponad 2,5 promila. Mężczyznę zastąpił inny pracownik szpitala.

Z uwagi na fakt, że szpital jest instytucją użyteczności publicznej, do sądu trafi wniosek o wymierzenie kary nietrzeźwemu pracownikowi placówki.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Artykuł wyświetlono 7423 razy
Komentarze:


  

niezarejestrowany - stevie 2017-07-21 13:29
Ja tego w ogóle nie rozumiem, zerowa szkodliwość czynu, to i nie zachodzi przestępstwo ani wykroczenie.
niezarejestrowany - Oburzony 2017-07-16 11:06
Ciekawe kiedy przestaną wycierać syfy ruchem drogowym... bo przecież portier to sprawa dla drogówki a prewencji ni ma...
niezarejestrowany - bbtsfan 2017-07-15 22:14
pamiętam za komuny 2,5 promila w pracy miało koło godz. 14stej 70% Polaków !!!!!!!!!!!!!!! bez wzglądu na stanowisko.
majster_jk 2017-07-14 21:28
Miał 2,5 a opuszczał szlaban jak trzeźwy. Przeciez ten szlaban mógł kogoś przejechać.... Masakra jhahahahah
niezarejestrowany - luko 2017-07-14 16:17
Szkoda że nie podkreślali naczarno jak dwa lata temu 3 komendantów naszej policji tak poległo...jeden nawet za to awansował !
niezarejestrowany - moris 2017-07-14 16:15
Temat dnia ..podkreślony na czarno...jak by terroryste zlapali w sferze conajmniej...ot..malomiasteczkowe informacje dla gawiedzi
niezarejestrowany - zork 2017-07-14 15:39
.. no i gitara
niezarejestrowany - Katolik 2017-07-14 13:19
A co innego moze robić portier? Tez bym pił :)
niezarejestrowany - Hans 2017-07-14 09:02
Polska