Zgłoś zdarzenie
2017-07-24
Śmierć przyszła do śmietnika - foto
Bielscy policjanci ustalają okoliczności śmierci starszej kobiety, której zwłoki znaleziono dziś w śmietniku tuż obok bloków przy ul. Leszczyńskiej w Bielsku-Białej. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.
2017-07-23
Rowerzysta uderzył w samochód - foto
Około godz. 19.00 na ul. Straconki w Bielsku-Białej doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym. 34-letni rowerzysta został zabrany do szpitala.
2017-07-23
Przewrócił się na rowerze
Na ul. Podhalańskiej w Porąbce doszło wczoraj do groźnego zdarzenia z udziałem kolarza. Mężczyzna, który przewrócił się na rowerze, miał zostać przetransportowany do szpitala drogą lotniczą, ale ostatecznie przylot śmigłowca LPR odwołano.
2017-07-22
Hamował ile sił w nogach - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zderzenia motocykla z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z ul. Wapienną w Bielsku-Białej. Kierująca osobówką nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu.
2017-07-22
Pożar na dziesiątym piętrze - foto
Siedem zastępów straży pożarnej oraz patrol policji wysłano po otrzymaniu zgłoszenia pożaru na dziesiątym piętrze wieżowca przy ul. Spółdzielców w Bielsku-Białej. Ogień pojawił się na jednym z balkonów.
2017-07-21
Śmiertelny wypadek na S52 - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG2 neutralizowały skutki uderzenia samochodu osobowego w tył lawety pomocy drogowej z załadowanym rozbitym mercedesem na drodze S52 w Bielsku-Białej. Wskutek zderzenia śmierć poniósł 34-letni kierowca renault.
2017-07-18
Wyciek gazu przy Północnej - foto
Pięć zastępów straży pożarnej oraz pogotowie gazowe wysłano po otrzymaniu zgłoszenia wyczuwalnego zapachu gazu przy ul. Północnej w Bielsku-Białej. W trakcie obchodu zakładu pracownicy ochrony wyczuli zapach gazu, powiadomiono WCPR.
2017-07-18
Opóźniona dostawa warzyw - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 neutralizowały skutki zderzenia samochodu dostawczego z osobowym na ul. Konopnickiej w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala kierowcę osobówki.
2017-07-16
Stał na krześle na balkonie - foto
Około godz. 12.40 oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż wieżowcu przy ul. Malczewskiego w Bielsku-Białej mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Mieszkańca os. Słonecznego w ostatniej chwili uratowali policjanci.
2017-07-16
Zderzenie aut na Warszawskiej - foto
Około godz. 11.10 na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy zespoły ratownictwa medycznego odwiozły do szpitala sześć osób, w tym troje dzieci. Sprawca zdarzenia, jadąc prawym pasem, chciał zawrócić.
2017-07-16
Pożar drewnianej altany - foto
Pięć zastępów straży pożarnej uczestniczyło w gaszeniu pożaru dużej drewniano-murowanej altany przy ul. Bolesława Śmiałego w Bielsku-Białej. Łunę pożaru było widać z daleka.
2017-07-14
Uderzył autem w drzewo - foto
Dwa zastępy z JRG1 wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż na ul. Sobieskiego w Bielsku-Białej samochód osobowy uderzył w drzewo. Zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala cenionego lekarza.
2017-07-14
Pijany pracownik portierni szpitala
Ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał pracownik Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Interweniował patrol ruchu drogowego. Teraz wymierzeniem kary nietrzeźwemu pracownikowi szpitala zajmie się sąd.
2017-07-13
Pożar w rozdzielni napięcia - foto
Trzy zastępy straży pożarnej uczestniczyły w gaszeniu pożaru w rozdzielni napięcia przy ul. Napędowej w Bielsku-Białej. Interweniowała ekipa pogotowia energetycznego i policja. Zniszczeniu uległ przekładnik prądowy autotransformatora.
2017-07-12
Lokatorzy wyczuli zapach gazu - foto
Trzy zastępy straży pożarnej z JRG1 wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż na klatce bloku przy ul. Grażyny w Bielsku-Białej czuć gaz. Interweniowało pogotowie gazowe.
2017-07-12
Kierowca bmw nie wyhamował - foto
Około godz. 8.50 na ul. Babiogórskiej w Bielsku-Białej doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. 26-letni kierowca bmw nie zdążył w porę zahamować. W efekcie domina uszkodzone zostały dwa inne pojazdy.
2017-07-11
Osobówka kontra auto BBbike - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 neutralizowały skutki zderzenia samochodu osobowego a autem dostawczym na ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego odwiózł do szpitala kobietę.
2017-07-11
Nie zauważył ronda - foto
Zdemolowane cztery ostrzegawcze słupki, cztery banery reklamowe i ogrodzenie posesji to bilans nocnej szarży kierowcy fiata na rondzie u zbiegu ul. Lipowskiej i Wiślańskiej w Buczkowicach. Sprawca pozostawił auto i uciekł.
2017-07-11
Zignorował znak stop - foto
Jeden zastęp straży pożarnej z JRG1 neutralizował skutki zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Komorowickiej z ul. Piekarską w Bielsku-Białej. Kierujący osobowym audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.
2017-07-09
Beztroski spacer po torowisku - foto
W miniony piątek późnym popołudniem po torowisku w rejonie ul. Poniatowskiego w Bielsku-Białej spacerowym krokiem szło trzech chłopców. Zareagował kierowca przejeżdżającego auta.
2017-07-08
Złodziej z tupetem - foto
Dużym tupetem wykazał się 32-letni mężczyzna, który wczoraj po południu na stacji paliw przy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej, pomimo kamer monitoringu, bez zapłaty zapakował towar do plecaka. Obywatelskiego ujęcia dokonali pracownicy stacji.
2017-07-07
Poważny wypadek na Warszawskiej - foto
Trzy zastępy straży pożarnej neutralizowały skutki zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Węglową w Bielsku-Białej. Sprawczynię zdarzenia strażacy musieli uwolnić za pomocą narzędzi hydraulicznych. Do szpitala odwieziono trzy osoby.
2017-07-07
Nocą przewrócili malucha na bok - foto
W nocy z czwartku na piątek trzech mężczyzn uszkodziło cztery samochody osobowe zaparkowane w pobliżu wieżowca przy ul. Morskie Oko w Bielsku-Białej. Wandale przewrócili na bok malucha oraz kontener na używaną odzież.
2017-07-07
Strażnicy uratowali mężczyznę - foto
Ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał 52-letni mężczyzna, który spał w kłębach dymu w altanie przy ul. Błotnej w Bielsku-Białej. Mężczyznę obudził i wyprowadził z altany patrol Straży Miejskiej, interweniowała policja, straż pożarna i ZRM
2017-07-06
Nieudana reanimacja pieszego - foto
Bielscy policjanci ustalają okoliczności śmierci 71-letniego mężczyzny, który idąc ul. Olszówka w Bielsku-Białej przewrócił się i doznał urazu głowy. Pomimo wysiłków ratowników jego życia nie udało się uratować.
2017-07-06
Przegrana walka o życie człowieka - foto
Dziewięć zastępów straży pożarnej, policja oraz ZRM uczestniczyło w trudnej akcji przy ul. Wapienickiej w Bielsku-Białej, gdzie w wykopie ziemia zasypała 49-letniego mężczyznę. Pomimo wysiłków ratowników, życia mężczyzny nie udało się uratować.
2017-07-06
Błędnie określono miejsce zdarzenia - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG2 wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zdarzenia drogowego na ul. Tartacznej w Bielsku-Białej. WCPR poinformował służby o zdarzeniu na ul. Tartacznej, w rzeczywistości zdarzenie miało miejsce na ul. Dębowiec.
2017-07-04
Pożar baraku na Słonecznym - foto
Cztery zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia pożaru składu styropianu, tuż obok wieżowca przy ul. Malczewskiego w Bielsku-Białej. W rzeczywistości płonął kontener socjalny i odpady poremontowe.
2017-07-04
Ponad dobę spędziła w łazience - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, policję oraz pogotowie ratunkowe wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż starsza kobieta nie jest w stanie samodzielnie otworzyć drzwi do mieszkania przy ul. Grota-Roweckiego w Bielsku-Białej.
2017-07-04
Śmiertelny wypadek motocyklisty - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, pogotowie ratunkowe oraz policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia wypadku drogowego na tzw. zakręcie śmierci drogi S1 w Bielsku-Białej. Pomimo wysiłków ratowników życia 34-letniego motocyklisty nie udało się uratować.
2017-07-04
Kręci mnie bezpieczeństwo - foto
W ramach ogólnopolskiej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo" na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej policjanci zatrzymywali do kontroli rowerzystów. Tym razem zamiast mandatów otrzymali od stróżów prawa kamizelki i opaski odblaskowe.
2017-07-03
Samochodowe domino na Żywieckiej - foto
Około godz. 9.00 na ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Ze względu na to, iż w kolizji uczestniczyło auto służbowe, wezwano policję.
2017-07-02
Zdemolował auto na wiadukcie - foto
Jeden zastęp straży pożarnej neutralizował skutki uderzenia samochodu osobowego w barierę po obu stronach al. Gen. Andersa w Bielsku-Białej. Auto obróciło się o 180 stopni.
2017-07-02
Uderzył w mur na Hulance - foto
Ponad półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał 22-letni kierowca bmw, który uderzył autem w mur na rondzie Hulanka w Bielsku-Białej. Skutki zdarzenia neutralizował zastęp straży pożarnej z JRG1.
2017-07-01
Akcja ratunkowa w kamieniołomie - foto
Trzy zastępy straży pożarnej oraz GOPR zadysponowano w rejon nieczynnego kamieniołomu w Kozach po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, że człowiek utknął na drzewie na wysokości dwudziestu metrów.
2017-07-01
Zderzenie aut na Piłsudskiego - foto
Około godz. 15.20 na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z Komorowicką w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ze względu na małe dziecko w jednym z aut, wezwano zespół ratownictwa medycznego.
2017-06-27
Pożegnał się z rodziną i wyszedł
Dwanaście zastępów straży pożarnej, policja, GOPR oraz grupy ratowniczo-poszukiwawcze uczestniczyły dziś w poszukiwaniach 49-letniego mieszkańca Godziszki. Zanim wyszedł z domu, pożegnał się z rodziną. Ciało mężczyzny znaleziono w masywie Skrzycznego.
2017-06-27
Przeleciał przez kierownicę roweru - foto
Jedna osoba została przewieziona do szpitala wskutek zdarzenia z udziałem trzech rowerzystów na ścieżce rowerowej przy ul. Grażyńskiego w Bielsku-Białej. Rowerzyści mieli różne wersje przebiegu zdarzenia, dlatego na miejsce wezwano policję.
2017-06-26
Ustalono tożsamość dwóch ofiar
W miniony weekend w Zabrzegu i Bielsku-Białej dwóch mężczyzn poniosło śmierć w diametralnie różnych okolicznościach. W toku policyjnych czynności ustalono ich tożsamość.
2017-06-26
Nieudany sprint z towarem - foto
Kilka minut po północy na stacji paliw Orlen przy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej doszło do kradzieży towaru. Sprawca oddalił się sprintem. Interweniował patrol policji.
2017-06-26
Pijany z psem na drodze S1 - foto
Ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 50-letni kierowca toyoty, który postanowił wyprowadzić psa za potrzebą… na drodze ekspresowej S1 w Bielsku-Białej. Obywatelskiego ujęcia mężczyzny dokonał kierowca mercedesa.
2017-06-26
Huczny festyn w OSP Buczkowice - foto
Od wielu lat liczna grupa strażaków ochotników z Buczkowic jest gotowa na każde zawołanie przybyć z pomocą, by ratować czyjeś życie i mienie. Ich zaangażowanie docenili mieszkańcy, oficjele i sponsorzy, którzy włączyli się w dwudniowe obchody jubileuszu.
2017-06-25
Śmierć na placu zabaw - foto
Bielscy policjanci ustalają okoliczności śmierci mężczyzny w wieku około 60 lat znalezionego na placu zabaw niedaleko szkoły przy ul. Lipnickiej w Bielsku-Białej. Obrażenia mężczyzny wskazują na udział osób trzecich. Policja użyła psa tropiącego.
2017-06-25
Pijany Turek dachował autem - foto
Trzy zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia nocnego dachowania samochodu osobowego na ul. Strumieńskiej w Jasienicy. 28-letni obywatel Turcji, który wydmuchał ponad promil alkoholu, został odwieziony do szpitala.
2017-06-24
Tragedia w nurtach Wisły
Cztery zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż nurtem Wisły w Zabrzegu płynie ciało mężczyzny. Pomimo kilkudziesięciominutowej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.
2017-06-24
Policyjna akcja na Bystrzańskiej - foto
Na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej policjanci drogówki prowadzili dziś akcję pod hasłem „Nie bądź następny”. W minionych dniach na drogach regionu wskutek ciężkich obrażeń ciała śmierć poniosło dwóch motocyklistów, a trzeci jest w stanie ciężkim.
2017-06-22
Śmiertelny wypadek motocyklisty - foto
Około godz. 14.25 w al. Gen. Andersa w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch motocyklistów. Wskutek zderzenia 36-letni motocyklista uderzył ciałem w latarnię. Jego życia nie udało się uratować. Drugiego uczestnika wypadku przewieziono do szpitala.
2017-06-22
Nie zabezpieczył dużej platformy
Około godz. 6.50 na terenie giełdy przy ul. Relaksowej w Bielsku-Białej duża platforma załadowcza uderzyła w zaparkowanego fiata. Interweniował patrol ruchu drogowego.
2017-06-22
Dzwon przed przejściem dla pieszych - foto
Dwa zastępy straży pożarnej neutralizowały skutki wypadku drogowego na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej. Do szpitala odwieziono dwie kobiety, w tym jedną w szóstym miesiącu ciąży.
2017-06-22
Trzy mandaty dla przyszłego kierowcy - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 wysłano po otrzymaniu zgłoszenia potrącenia na ul. Grota-Roweckiego w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego odwiózł do szpitala mężczyznę.
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012