Zgłoś zdarzenie
2017-08-14
Pijany siedział na krawędzi dachu - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, pogotowie ratunkowe oraz policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż na krawędzi dachu budynku przy ul. Grażyny w Bielsku-Białej siedzi mężczyzna. Desperata uratowali policjanci.
2017-08-13
Znieważył policjantów na służbie
Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 26-letni mężczyzna, który w nocy z piątku na sobotę znieważył policjantów na ul. Wzgórze w Bielsku-Białej. Po zatrzymaniu przez policjantów młodzieniec oddał mocz we własne spodnie.
2017-08-13
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego - foto
Ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca subaru, który poruszał się ul. Kwiatkowskiego w Bielsku-Białej. Mężczyznę ujął kierowca innej osobówki.
2017-08-11
Okazały dzwon na Piłsudskiego - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 neutralizowały skutki zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej. 87-letni sprawca zdarzenia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.
2017-08-10
Potrąciła pieszego na Partyzantów - foto
Około godz. 8.20 na ul. Partyzantów w Bielsku-Białej doszło do potrącenia mężczyzny. Kobieta kierująca osobowym citroenem nie zauważyła pieszego.
2017-08-07
Przewróciła fiata na bok - foto
Cztery zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zdarzenia drogowego na ul. Szkolnej w Pisarzowicach, gdzie samochód osobowy przewrócił się na bok.
2017-08-07
Autobusy MZK utknęły na skrzyżowaniu - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 neutralizowały skutki zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Łagodnej z ul. Urodzajną w Bielsku-Białej. Wskutek zdarzenia w obrębie skrzyżowania utknęło kilka autobusów MZK i wiele samochodów osobowych.
2017-08-07
Najechał na tył bmw - foto
Około godz. 7.45 na ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowca seata nie zdążył w porę zahamować.
2017-08-06
Policyjna akcja w Pisarzowicach - foto
W Pisarzowicach, gdzie ostatnio zginął 26-letni motocyklista, policjanci śląskiego i bielskiego ruchu drogowego przeprowadzili dziś akcję „STOP BRAWURZE”. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa w relacji kierowców samochodów i motocykli.
2017-08-05
Dwie osoby wypadły z auta - foto
Pięć zastępów straży pożarnej interweniowało po otrzymaniu zgłoszenia wypadku na ul. Paderewskiego w Wilamowicach, gdzie dachował samochód osobowy. Trzy zespoły ratownictwa medycznego odwiozły do szpitala pieszą, kierowcę oraz pasażera.
2017-08-05
Tragedia w domu przy Relaksowej - foto
Bielscy policjanci ustalają okoliczności śmierci 34-letniej kobiety w jednym z mieszkań bloku przy ul. Relaksowej w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego w eskorcie policji zabrał do szpitala 39-letniego mężczyznę w ciężkim stanie.
2017-08-05
Pożar na dziesiątym piętrze - foto
Cztery zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia pożaru w wózkarni na dziesiątym piętrze wieżowca przy ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Ogień ugaszono w zarodku. Nadpaleniu uległy rower, wózek inwalidzki i inne rzeczy lokatorów.
2017-08-03
Wydmuchał prawie dwa promile - foto
Około godz. 20.40 na skrzyżowaniu ul. Wyzwolenia z ul. 11 Listopada doszło do potrącenia rowerzysty. Mężczyzna, który jechał rowerem „pod prąd”, wydmuchał blisko dwa promile. Został odwieziony do szpitala.
2017-08-03
Koniec jazdy na latarni - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 neutralizowały skutki uderzenia samochodu osobowego w barierę energochłonną i latarnię w al. Gen. Andersa w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego odwiózł profilaktycznie do szpitala kierowcę osobówki.
2017-08-02
Śmierć koło ogródków działkowych - foto
Bielscy policjanci ustalają okoliczności śmierci starszego mężczyzny, którego ciało znaleziono dziś w niewielkim lesie niedaleko ul. Bukowej w Bielsku-Białej. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.
2017-08-01
Rowerowy wypadek w urodziny - foto
Wczoraj około godz. 22.15 na ul. Lotniczej w Bielsku-Białej doszło do wypadku z udziałem pijanego rowerzysty. Wskutek zdarzenia rowerzysta doznał poważnego urazu głowy i chwilowo utracił przytomność. Został odwieziony do szpitala.
2017-07-31
Zwłoki w korycie Wapieniczanki
Bielscy policjanci ustalają okoliczności śmierci mężczyzny w wieku około 60 lat, którego zwłoki dziś po południu wyciągnięto z Wapieniczanki. Prokurator zarządził sekcję zwłok.
2017-07-31
Tragiczny wypadek motocyklisty - foto
Około godz. 2.30 na ul. Szkolnej w Pisarzowicach doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Wskutek zdarzenia śmierć poniósł motocyklista.
2017-07-30
Ostra awantura w lokalu
Wczoraj późnym wieczorem na ul. Kolejowej w Czechowicach-Dziedzicach doszło do scysji, w której 36-letni mężczyzna doznał urazu szyi. W związku ze zdarzeniem zatrzymano jedną osobę.
2017-07-30
Motocyklista odtransportowany śmigłowcem - foto
Bielscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadku z udziałem motocyklisty, do którego doszło dziś w nieczynnym kamieniołomie w Kozach. 31-letni motocyklista został odtransportowany śmigłowcem LPR.
2017-07-26
Samochodowy kocioł na S1 - foto
Cztery zastępy straży pożarnej z JRG1 neutralizowały skutki zdarzeń drogowych z udziałem siedmiu pojazdów na drodze S1 w Bielsku-Białej, gdzie ciężarówka z naczepą uderzyła w barierę energochłonną, a samochód dostawczy przewrócił się na bok.
2017-07-26
Wymusił pierwszeństwo na rowerze - foto
Na skrzyżowaniu ul. 11 Listopada z ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej doszło wczoraj do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym. Rowerzysta zignorował znak zakazu wjazdu, a kierowca osobówki - zakaz kontynuacji jazdy, który otrzymał od policjantów.
2017-07-25
Zielona woda w potoku Krzywa - foto
Cztery zastępy plutonu chemicznego straży pożarnej z JRG1 oraz policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż w potoku Krzywa przy ul. Montażowej w Bielsku-Białej płynie zielona woda o drażniącym zapachu. Powiadomiono sanepid i WIOŚ.
2017-07-25
Hat trick na "zakręcie idiotów" - foto
Trzy samochody osobowe uderzyły dziś jeden po drugim w barierę energochłonną na tzw. zakręcie idiotów drogi S1 w Bielsku-Białej. - Noga z gazu - apelują policjanci.
2017-07-24
Śmierć przyszła do śmietnika - foto
Bielscy policjanci ustalają okoliczności śmierci starszej kobiety, której zwłoki znaleziono dziś w śmietniku tuż obok bloków przy ul. Leszczyńskiej w Bielsku-Białej. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.
2017-07-23
Rowerzysta uderzył w samochód - foto
Około godz. 19.00 na ul. Straconki w Bielsku-Białej doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym. 34-letni rowerzysta został zabrany do szpitala.
2017-07-23
Przewrócił się na rowerze
Na ul. Podhalańskiej w Porąbce doszło wczoraj do groźnego zdarzenia z udziałem kolarza. Mężczyzna, który przewrócił się na rowerze, miał zostać przetransportowany do szpitala drogą lotniczą, ale ostatecznie przylot śmigłowca LPR odwołano.
2017-07-22
Hamował ile sił w nogach - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 wysłano po otrzymaniu zgłoszenia zderzenia motocykla z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z ul. Wapienną w Bielsku-Białej. Kierująca osobówką nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu.
2017-07-22
Pożar na dziesiątym piętrze - foto
Siedem zastępów straży pożarnej oraz patrol policji wysłano po otrzymaniu zgłoszenia pożaru na dziesiątym piętrze wieżowca przy ul. Spółdzielców w Bielsku-Białej. Ogień pojawił się na jednym z balkonów.
2017-07-21
Śmiertelny wypadek na S52 - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG2 neutralizowały skutki uderzenia samochodu osobowego w tył lawety pomocy drogowej z załadowanym rozbitym mercedesem na drodze S52 w Bielsku-Białej. Wskutek zderzenia śmierć poniósł 34-letni kierowca renault.
2017-07-18
Wyciek gazu przy Północnej - foto
Pięć zastępów straży pożarnej oraz pogotowie gazowe wysłano po otrzymaniu zgłoszenia wyczuwalnego zapachu gazu przy ul. Północnej w Bielsku-Białej. W trakcie obchodu zakładu pracownicy ochrony wyczuli zapach gazu, powiadomiono WCPR.
2017-07-18
Opóźniona dostawa warzyw - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 neutralizowały skutki zderzenia samochodu dostawczego z osobowym na ul. Konopnickiej w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala kierowcę osobówki.
2017-07-16
Stał na krześle na balkonie - foto
Około godz. 12.40 oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż wieżowcu przy ul. Malczewskiego w Bielsku-Białej mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Mieszkańca os. Słonecznego w ostatniej chwili uratowali policjanci.
2017-07-16
Zderzenie aut na Warszawskiej - foto
Około godz. 11.10 na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy zespoły ratownictwa medycznego odwiozły do szpitala sześć osób, w tym troje dzieci. Sprawca zdarzenia, jadąc prawym pasem, chciał zawrócić.
2017-07-16
Pożar drewnianej altany - foto
Pięć zastępów straży pożarnej uczestniczyło w gaszeniu pożaru dużej drewniano-murowanej altany przy ul. Bolesława Śmiałego w Bielsku-Białej. Łunę pożaru było widać z daleka.
2017-07-14
Uderzył autem w drzewo - foto
Dwa zastępy z JRG1 wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż na ul. Sobieskiego w Bielsku-Białej samochód osobowy uderzył w drzewo. Zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala cenionego lekarza.
2017-07-14
Pijany pracownik portierni szpitala
Ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał pracownik Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Interweniował patrol ruchu drogowego. Teraz wymierzeniem kary nietrzeźwemu pracownikowi szpitala zajmie się sąd.
2017-07-13
Pożar w rozdzielni napięcia - foto
Trzy zastępy straży pożarnej uczestniczyły w gaszeniu pożaru w rozdzielni napięcia przy ul. Napędowej w Bielsku-Białej. Interweniowała ekipa pogotowia energetycznego i policja. Zniszczeniu uległ przekładnik prądowy autotransformatora.
2017-07-12
Lokatorzy wyczuli zapach gazu - foto
Trzy zastępy straży pożarnej z JRG1 wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż na klatce bloku przy ul. Grażyny w Bielsku-Białej czuć gaz. Interweniowało pogotowie gazowe.
2017-07-12
Kierowca bmw nie wyhamował - foto
Około godz. 8.50 na ul. Babiogórskiej w Bielsku-Białej doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. 26-letni kierowca bmw nie zdążył w porę zahamować. W efekcie domina uszkodzone zostały dwa inne pojazdy.
2017-07-11
Osobówka kontra auto BBbike - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 neutralizowały skutki zderzenia samochodu osobowego a autem dostawczym na ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego odwiózł do szpitala kobietę.
2017-07-11
Nie zauważył ronda - foto
Zdemolowane cztery ostrzegawcze słupki, cztery banery reklamowe i ogrodzenie posesji to bilans nocnej szarży kierowcy fiata na rondzie u zbiegu ul. Lipowskiej i Wiślańskiej w Buczkowicach. Sprawca pozostawił auto i uciekł.
2017-07-11
Zignorował znak stop - foto
Jeden zastęp straży pożarnej z JRG1 neutralizował skutki zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Komorowickiej z ul. Piekarską w Bielsku-Białej. Kierujący osobowym audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.
2017-07-09
Beztroski spacer po torowisku - foto
W miniony piątek późnym popołudniem po torowisku w rejonie ul. Poniatowskiego w Bielsku-Białej spacerowym krokiem szło trzech chłopców. Zareagował kierowca przejeżdżającego auta.
2017-07-08
Złodziej z tupetem - foto
Dużym tupetem wykazał się 32-letni mężczyzna, który wczoraj po południu na stacji paliw przy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej, pomimo kamer monitoringu, bez zapłaty zapakował towar do plecaka. Obywatelskiego ujęcia dokonali pracownicy stacji.
2017-07-07
Poważny wypadek na Warszawskiej - foto
Trzy zastępy straży pożarnej neutralizowały skutki zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Węglową w Bielsku-Białej. Sprawczynię zdarzenia strażacy musieli uwolnić za pomocą narzędzi hydraulicznych. Do szpitala odwieziono trzy osoby.
2017-07-07
Nocą przewrócili malucha na bok - foto
W nocy z czwartku na piątek trzech mężczyzn uszkodziło cztery samochody osobowe zaparkowane w pobliżu wieżowca przy ul. Morskie Oko w Bielsku-Białej. Wandale przewrócili na bok malucha oraz kontener na używaną odzież.
2017-07-07
Strażnicy uratowali mężczyznę - foto
Ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał 52-letni mężczyzna, który spał w kłębach dymu w altanie przy ul. Błotnej w Bielsku-Białej. Mężczyznę obudził i wyprowadził z altany patrol Straży Miejskiej, interweniowała policja, straż pożarna i ZRM
2017-07-06
Nieudana reanimacja pieszego - foto
Bielscy policjanci ustalają okoliczności śmierci 71-letniego mężczyzny, który idąc ul. Olszówka w Bielsku-Białej przewrócił się i doznał urazu głowy. Pomimo wysiłków ratowników jego życia nie udało się uratować.
2017-07-06
Przegrana walka o życie człowieka - foto
Dziewięć zastępów straży pożarnej, policja oraz ZRM uczestniczyło w trudnej akcji przy ul. Wapienickiej w Bielsku-Białej, gdzie w wykopie ziemia zasypała 49-letniego mężczyznę. Pomimo wysiłków ratowników, życia mężczyzny nie udało się uratować.
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012